PÍSEK DO PÍSKOVIŠTĚ

Vhodný písek s certifikací pro mateřské školy a domácí pískoviště

Existuje více druhů písku obsahující škodlivé látky, které jsou nebezpečné pro děti. Nejlepší je naplnit své pískoviště certifikovaným pískem do pískoviště, který je testovaný, bezpečný, netoxický, bez azbestu, olova, toxinů, barviv nebo prachu z křemene. Certifikace dle vyhlášky č.238/2011 Sb., o stanovení hygienických limitů písku v pískovištích a venkovních hracích ploch vám zaručí bezpečnost. 

Pro písek do dětského pískoviště frakce 0/4 a kačírku 4/8 máme certifikaci Zdravotního ústavu Hradec Králové o nezávadnosti ze dne 20.05.2012 dle vyhlášky č.238/2011 Sb., o stanovení hygienických limitů písku v pískovištích venkovních hracích ploch. Tyto certifikáty přikládáme na vyžádání k odebranému kamenivu. 

Certifikovaný písek je ideálním materiálem na hraní a tvoření pro děti - dětská hřiště a pískoviště. Jedná se o jemnější vypraný písek s velikostí zrn do 4 mm. Pokud je písek vlhký, je ideální pro dělání báboviček.

Vyměníme starý písek za nezávadný písek s certifikátem do Vašeho pískoviště vhodný pro děti včetně zakrývací plachty a geotextilie proti prorůstání rostlin.

  • Naložíme starý písek do kontejneru a odvezeme k ekologické likvidaci
  • Položíme geotextilii na dno pískoviště proti prorůstání rostlin
  • Dodáme nový písek s certifikací Zdravotního ústavu Hradec Králové o nezávadnosti ze dne 20.05.2012 dle vyhlášky č.238/2011 Sb.
  • Možnost dodání krycí plachty na míru pískoviště
  • K dispozici máme malý BAGR E19 na vyhloubení nového pískoviště
  • Vytvoříme cenovou nabídku pro Vaše zařízení ZDARMA

ŠTĚRKY - PÍSKY - BETONY - SUTĚ - ODPADY - BAGROVÁNÍ - PÍSKOVIŠTĚ