KONTEJNERY VLČEK

přistavení kontejneru a doprava materiálu na stavbu


Jsme Zdeněk a Václav Vlčkovi a v únoru 2020 zakládáme firmu zabývající se přistavením a odvozu kontejnerů po Praze a blízkém okolí. Kontejnery přistavíme na suť, stavební a směsný komunální odpad s následným odvozu na skládku s odpady. Dovezeme sypké materiály, suchý beton, stavební materiály ze stavebnin. Také zajistíme dopravu stavebních strojů z půjčovny na stavbu a zpět. Začínali jsme s vozem Avia A31 s lanovým nosičem a Daewoo Avia D60 s 3t hákovým nosičem. Dnes máme k dispozici nákladní vůz DAEWOO AVIA D90 s 6t hákovým nosičem a druhý nákladní vůz, které vlastníme je MAN TGL 12.190 s 8t hákovým nosičem a kontejnery o velikosti 3m³ a 9m³. Dále máme k dispozici Bagr Bobcat E27, Dumper a Válec. Všechny stroje jsou s profesionální obsluhou.

Zajistíme v mateřských školách, saunách a na dětských hřišť kompletní výměnu písku v pískovištích včetně odvozu starého písku, dovozu nového písku (včetně s certifikací dle vyhlášky č.238/2011 Sb.) , plachty (proti nečistotám) přesně na míru pískoviště a samozřejmě geotextilií proti prorůstání rostlin.

Od 10.05.2022 jsme MOBILNÍ SBĚR ODPADŮ (máme povolení nakládání s odpady s vyjma nebezpečných). Od tohoto dne přebíráme od Vás odpad s nákladními vozy Man 12.190 TGL - 5SU 3542 a DAEWOO AVIA D90 9A5 9922. Potvrzení o převzetí odpadu do našeho zařízení dostanete emailem.


Povolení k mobilnímu sběru odpadů ke stažení


ŠTĚRKY - PÍSKY - BETONY - SUTĚ - ODPADY - BAGROVÁNÍ - PÍSKOVIŠTĚ